Jeśli rewolucja socjalna nie zniesie państwa nazajutrz po swym zwycięstwie, zwycięstwo to okaże się płonne, a wyzwolenie mas równie odległe jak i poprzednio.
Michał Bakunin

Jesteś na archiwalnej wersji strony internetowej - przejdź na aktualną wersję rozbrat.org

Demonstracja pod cyrkiem Europa 
Wezmę udział! (zaloguj się).
Demonstracja pod cyrkiem Europa
Kiedy:
18.09.2010 (sobota) - 19.09.2010 (niedziela) 
Kategoria:
Protesty
DEMONSTRACJA POD CYRKIEM EUROPA!

Uwaga! W najbliższy weekend do Poznania przyjeżdża cyrk Europa! To jedne z największych polskich cyrków, słynący z wykorzystywania zwierząt na ogromna skalę.
W programie są pokazy zwierząt: tygrysy bengalskie, konie, kuce, kozy, lamy, renifery, psy i wielbłąd. Ponadto będzie sobie można zrobić zdjęcie z małym lwem..


Zapraszamy do udziału w demonstracji wszystkich przeciwników szowinizmu gatunkowego, a zwłaszcza gości XVI Urodzin Rozbratu!

Pikiety odbędą się:
18 września sobota godz. 16.30
19 września godz. 11.30 i 15.30

przy ul. Mieszka I/Słowiańskiej
tereny TTKF (TUŻ OBOK ROZBRATU!)

Komentarze

0| 1 | Gość2010-09-17 17:43
No i znów coś zaczyna się dziać na rozbracie :) Dla wielu może i śmieszna inicjatywa, ale zwierzeta zostały stworzone do wolnosci a nie do tresury... żałuje, że mnie nie bedzie ale cóz obowiązki...

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze. Musisz się zarejestrować

Translate page

Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Icelandic Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Spanish Swedish Ukrainian