Jedynie ustrój anarchistyczny uczyni z człowieka istotę uczciwą i świadomą, gdyż jedynie on może dać mu wolność, raz na zawsze przeistoczywszy stado niewolników w wolne społeczeństwo.
Louise Michel

Jesteś na archiwalnej wersji strony internetowej - przejdź na aktualną wersję rozbrat.org

Prezydent odpowiada czyścicielowi kamienic. Tylko u nas pierwotna wersja listu!

rozbrat.org

Grobelny EuroDzięki naszym informatorom w UM uzyskaliśmy dostęp do pierwotnej wersji listu Prezydenta Poznania do Piotra Ś. Tak brzmiał zanim poprawili go specjaliści od PR:

Jako Prezydent miasta i jego mieszkaniec jestem wysoce oburzony faktem, iż nie potrafi Pan załatwiać swoich interesów po cichu. Ten brak profesjonalizmu jest szczególnie oburzający w świetle przemyślanych działań dyrektora ZKZL, zmierzających do kompleksowego rozwiązania kwestii mieszkaniowej. Amatorzy Pana pokroju tylko przyczyniają się do kompromitacji planów budowy osiedla kontenerowego i niestety muszę przyznać, że takich sojuszników nie potrzebuję.

Poznań nie potrzebuje tylu złych publikacji w mediach i jest Pan winien Poznaniakom przeprosiny. 300 mln zł, które uzyskaliśmy dzięki publikacjom po Euro, właśnie topnieje w oczach przez Pana amatorskie przepychanki.

Od dawna nie budujemy mieszkań komunalnych i socjalnych, gdyż mamy inne priorytety. Jest to niezbędne, żeby przyciągnąć do miasta kolejne inwestycje. Twarde warunki, które postawili nam pełnomocnicy przyszłych inwestorów, czyli m.in. budowa toru formuły 1, skoczni narciarskiej i makiety wielkiego muru chińskiego... są konieczne, żeby prześcignąć 100 innych miast konkurujących o ulokowanie nowej montowni hulajnóg i wrotek, która już w 2030 r. zatrudni przynajmniej 50 osób. Tak się robi politykę rozwojową i nie potrzebuję lamentów faceta, który wypomina mi jakiś banner z kampanii. Zresztą tyle lat urabiam ludzi, że wygrałbym bez żadnego banneru.

Wzywam Pana do zaprzestania tych żenujących działań, jedyne co mogę zaoferować to fachowe konsultacje u jednego z radnych mojego klubu oraz obecnego senatora (nie pamiętam z jakiej aktualnie partii). Jakoś mogli sobie poradzić z wykurzeniem lokatorów bez robienia afery na cały kraj, bez pomocy brata sędziego i super układów w komendzie miejskiej.

Z poważaniem

Prezydent Ryszard Grobelny


Komentarze

0| 4 | lol2013-05-23 08:49
Nie popieram Grobelnego, wręcz przeciwnie dziwię się że cały czas jest prezydentem, ale ten list, ten artykuł grubymi nićmi szyte. Skoro uzyskaliście dostęp do pierwotnej wersji, dlaczego ona nie jest publikowana w innych mediach?
+1| 3 | Re: przemo2012-10-08 10:54
Tak, ten list to drwina.
0| 2 | przemo2012-10-07 10:30
Jakos nie chce mi sie wierzyc ze Rycho tak napisal bo gdyby to byla prawda to facio by byl skonczony oczywiscie po naglosnieniu tego listu...
+1| 1 | Tomek2012-10-04 12:54
No to czadowo, tak właśnie to wszystko działa w tym po[cenzura]m pAŃSTWIE

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze. Musisz się zarejestrować

Translate page

Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Icelandic Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Spanish Swedish Ukrainian