Freedom Yoga Fest #1 - relacja

rozbrat.org
Drukuj

yoga-miniaturaParafrazując zdanie określające misję Freedom Fighters- fest miał za zadanie „przybliżyć środowisku anarchistycznemu jogę, a środowisku jogi anarchizm.” Pierwsza edycja Freedom Yoga Fest zatem za nami!

Dzień poświęcony praktyce i filozofii jogi uważamy za udany! W ramach festu odbyło się pięć warsztatów z różnych stylów jogi, w tym jeden przy muzyce na żywo, dwa wykłady z filozofii jogi, warsztat masażu Shiatsu, kąpiel w dźwiękach mis i gongów oraz niezwykle energetyczne afterparty!
yoga2
W ciągu dnia można było zakupić koszulki z logo festu, wymienić się książkami o tematyce wolnościowej, odpocząć w strefie chill, posilić się w stylu hindu-vege. Spontanicznie ubarwiła ten dzień klimatycznym koncertem na handpad, pochodząca z Syrii Rania Badri.
yoga3
Fest miał licznie przybyłym uczestnikom przybliżyć zajęcia jogi, które poza treningami odbywają się w oddolnym klubie- Freedom Fighters Gym, gdzie trenować może każdy i każda bez względu na poziom, czy cele treningowe. Przez wspólne ćwiczenia poznajemy się, wymieniamy się umiejętnościami, nabieramy siły na działania.

Już teraz zapraszamy na kolejną edycję Freedom Yoga Fest w przyszłym roku!

yoga5

yoga6