Anarchia, tak jak ja ją rozumiem, to skłonność do takiego myślenia i działania, które próbuje rozpoznać struktury władzy i dominacji, domaga się, by wykazały swoją prawomocność, a jeśli nie może tego zrobić, stara się władzę ominąć.
Noam Chomsky

Jesteś na archiwalnej wersji strony internetowej - przejdź na aktualną wersję rozbrat.org

Oświadczenie w związku z ogłoszeniami o imprezie

Kolektyw Rozbrat
rozbratW związku z wysuniętymi wobec Kolektywu Rozbrat zarzutami dotyczącymi zamieszczonych w Internecie ogłoszeń o rzekomej imprezie, która 10.04.2010 miała się odbyć na terenie skłotu informujemy:

10.04.2010 na terenie skłotu Rozbrat nie odbywała się żadna tego typu impreza. Kolektyw Rozbrat nie był inicjatorem żadnych wydarzeń związanych z katastrofą prezydenckiego samolotu. Plakat i informacje został usunięte z witryn, natychmiast jak tylko udało nam się skontaktować z administracją.

Plakat na rzekomą imprezę w ogóle nie ukazał się na oficjalnej stronie kolektywu Rozbrat, tylko na portalach, na których dopuszczalna jest indywidualna publikacja.

Oficjalna strona Kolektywu Rozbrat została zamknięta (w nocy z piątku na sobotę) z powodu konserwacji, o której informowaliśmy wcześniej na stronie.

Komentarze

0| 1 | Marosław2010-04-12 23:45
Ja nawet z Poznania nie jestem...
Skąd wiesz, że było tak jak piszesz? Czy masz na to jakieś dowody, czy tylko domysły? Nie wiem dlaczego zakładasz, że ktoś kłamie, chociaż widać dosyć dobrze że mu wcale nie zależy na tym aby "wybielać" się w sposób jaki imputujesz... Gdyby działacze Rozbratu chcieli kłamać, to inaczej by się wypowiadali np. w radiu, gdzie szczerze mówią jakie jest ich podejście, choć w dzisiejszej atmosferze są to poglądy niezbyt popularne. Jestem "zaangazowany" bo mierzi mnie wymuszanie na siłę konformizmu. Uważam, ze to podjeście jest o wiele szczersze niż hipokryzja polityków, którzy skaczą ze szczęscia za ten "dar niebios" i całe zespoły pracują nad tym aby jak najwydajniej wykorzystać sytuację, a przed kamerami udają szczerze zatroskanych.
Tak poza tym, mam znajomych w Poznaniu, którzy jeszcze w niedziele opisywali na Facebooku upojną imprezę w klubach, w których serwowano "prezydenckie" drinki i nikt z tego afery nie zrobił...

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze. Musisz się zarejestrować

Translate page

Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Icelandic Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Spanish Swedish Ukrainian